Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

CrossFit okiem dietetyka

By 22 maja 201723 marca, 2022szkolenie, webinar, Wydarzenia, wykład

Zapraszamy do udziału w dwumodułowym szkoleniu prowadzonym w formie on-line, w całości poświęconemu tematyce dietetyki oraz suplementacji w CrossFit. Podczas szkolenia dowiesz się m.in. jak optymalnie zregenerować się po treningu, jakie suplementy warto włączyć do swojego jadłospisu, a także na co powinna zwrócić uwagę kobieta trenująca CrossFit.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.