Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Diety Roślinne z Dr. Damianem Parolem

By 1 października 201823 marca, 2022szkolenie, Wydarzenia

Szkolenie skierowane do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat diet roślinnych. Jeśli zastanawiasz się na czym polegają diety wegańskie i wegetariańskie lub chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo je bilansować i jakie korzyści zdrowotne z nich wynikają, to to szkolenie jest skierowane właśnie do Ciebie!

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.