Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

E-kurs Przegląd zaburzeń psychicznych w kontekście pracy dietetyka

By 25 kwietnia 201923 marca, 2022szkolenie, webinar, Wydarzenia

E-kurs Przegląd zaburzeń psychicznych składa się z 20 bloków tematycznych oraz webinaru podsumowującego. Kurs jest prowadzony przez dwie specjalistki z zakresu psychologii oraz psychodietetyki. Każdy blok dotyczy innego rodzaju lub grupy zaburzeń psychicznych. Zostanie szczegółowo opisane samo zaburzenie, jego diagnozowanie oraz przebieg. Charakterystyka zaburzenia będzie dotyczyła szczególnie kwestii związanych z przebiegiem interwencji dietetycznej. Na jakie sytuacje warto być przygotowanym w relacji z chorym pacjentem? Jak wygląda kwestia motywacji do zmiany? Co może stanowić problem w skuteczności stosowania diety?

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.