Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

ECOG2019 – European Childhood Obesity Group

By 25 czerwca 201923 marca, 2022konferencja, Wydarzenia

Zaproszenie na 4-dniową Konferencję ECOG 2019 kierujemy do szerokiego grona specjalistów zajmujących się leczeniem otyłości dziecięcej tj. lekarzy, dietetyków, fizjoterapeutów i psychologów. Zachęcam także do udziału (w tym czynnego) studentów wszystkich kierunków medycznych.
Językiem wykładowym podczas pierwszych 3 dni będzie język angielski. Jednak dla Państwa wygody, będzie dostępne tłumaczenie symultaniczne na język polski. Natomiast czwarty dzień Konferencji to wzorem innych lat praktyczne warsztaty kliniczne prowadzone w języku polskim. Liczę, że tak jak podczas ubiegłorocznej II Konferencji Naukowej Otyłość Wieku Rozwojowego frekwencja dopisze i będę miał ponownie ogromną przyjemność, móc spotkać się z Państwem nie tylko na gruncie naukowym ale i towarzyskim.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.