Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Festiwal Food Trucków – Wrocławscy Ulicożercy

By 11 września 201723 marca, 2022festiwal produktów, piknik, Wydarzenia

Przed nami kolejna odsłona food truckowych pyszności. Dwa wrześniowe dni, którymi pożegnamy kalendarzowe lato, upłyną pod znakiem orzeźwiających smoothies od Shakewave Truck, pysznych lodów dostarczonych przez KRASNOLÓD oraz ciepłych i sytych burgerów przygotowanych przez 66 American Burger.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.