Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Food Medicine Conference 4 | Konferencja Medycyna Żywienia 4

By 15 kwietnia 201923 marca, 2022konferencja, Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV już edycji Konferencji Medycyna Żywienia/Food Medicine Conference – pierwszej tego typu konferencji organizowanej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym – w całości poświęconej jednej z gałęzi medycyny stylu życia: medycynie żywienia.

W tym roku wydarzenie będzie podzielone na 3 części: sesję wykładów eksperckich, sesję doniesień naukowych z dziedziny medycyny stylu życia zatytułowaną „Evidence Based Lifestyle Medicine” przygotowaną przez studentów oraz warsztatów.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.