Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Forum Przedsiębiorczych Mam

By 22 maja 201723 marca, 2022konferencja, warsztat, Wydarzenia

Nie musisz mieć pomysłu na biznes ani prowadzić swojej firmy, żeby przyjść na Forum Przedsiębiorczych Mam. Dla nas przedsiębiorcza mama to osoba, która chce zrobić coś ze sobą i swoim życiem pomimo (albo dlatego że) jest mamą. To nie musi być nic wielkiego. Na początek wystarczy chęć, intencja, nieśmiałe marzenie (nawet jeszcze nieokreślone), pragnienie. Przedsiębiorczość ma wiele twarzy. To robienie coś z niczego (choćby zupy z kilku warzyw w lodówce, spontanicznego spotkania dla kilku znajomych albo zabawek z rolek po papierze toaletowym). Wiemy, że robienie czegoś z niczego to domena mam, dlatego dla nas wszystkie mamy są przedsiębiorcze.

W czasie Forum poznasz wiele osób poszukujących swojej drogi i tych, które już nią podążają. Poczujesz niezapomnianą energię nowych możliwości, entuzjazmu i wewnętrznej mocy, która budzi się w nas gdy jesteśmy razem.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.