Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Gastroenterologia Dziecięca, Żywienie i Profilaktyka Zdrowotna – Talk Show Praktyków

By 22 czerwca 201723 marca, 2022konferencja, Wydarzenia, wykład

Konferencja warsztatowa Talk Show Praktyków Gastroenterologii Dziecięcej to wykłady wprowadzające, uzupełniające warsztaty, sesje dyskusyjne oraz Państwa wkład w program naukowy – wykład o tematyce wskazanej przez Państwo. FORMUŁA TALK SHOW:        1.  Sesja wykładów  z zakresu najnowszych doniesień gastroenterologii dziecięcej, żywienia oraz profilaktyki zdrowotnej        2.  Sesja warsztatów – prowadzona w formule case-study        3.  Sesja dyskusyjna Talk Show – tworzenie rozwiązań problemów medycznych wraz z wykładowcami        4.  Temat Do Dyskusji – jest to wystąpienie o tematyce, którą uczestnicy wskazują podczas procesu rejestracji. Z pośród nadesłanych zgłoszeń Komitet Naukowy wybierze temat, który zostanie przedstawiony. Każdy z uczestników, dzięki interaktywnej formule spotkań bedzie miał możliwość zadać pytanie i wspólnie z wykładowcami wypracować najefektywniejszą formę diagnostyki i leczenia schorzeń układu pokarmowego u dzieci.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.