Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Hyperurykemia u pacjentów z ryzykiem sercowo-naczyniowym

By 18 września 201723 marca, 2022szkolenie, webinar, Wydarzenia

Zgodnie ze stanowiskiem ekspertów dotyczącym hiperurykemii i jej leczenia ALAB laboratoria – jako pierwsza sieć laboratoriów diagnostycznych w Polsce – wdrożyła nowe normy poziomu kwasu moczowego dla pacjentów z ryzykiem sercowo-naczyniowym. Coraz więcej dowodów naukowych potwierdza, że wysokie stężenie kwasu moczowego związane jest nie tylko ze zwiększonym ryzykiem rozwoju tych chorób, ale także z niekorzystnym ich przebiegiem, oraz gorszym rokowaniem. Więcej informacji na ten temat otrzymacie Państwo w czasie webinarium.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.