Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Samotność człowieka w zdrowiu, chorobie i niepełnosprawności”

By 5 czerwca 201723 marca, 2022konferencja, Wydarzenia, wykład

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych problematyką konferencji, szczególnie psychologów, socjologów, pedagogów, filozofów, lekarzy, pielęgniarek i innych przedstawicieli zawodów medycznych. Celem konferencji jest zwrócenie uwagi na samotność człowieka w ujęciu filozoficznym, socjologicznym, psychologicznym, humanistycznym oraz medycznym.
Udział w konferencji umożliwi Państwu wymianę doświadczeń i poglądów oraz zaprezentowanie osiągnięć naukowych w obszarze samotności człowieka.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.