Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

III ogólnopolska konferencja „Żywność, Żywienie i Zdrowie

By 5 czerwca 201723 marca, 2022konferencja, Wydarzenia, wykład

Zarząd Polskiego Towarzystwa Dietetyki oddziału woj. śląskiego z siedzibą w Sosnowcu zaprasza na konferencję.

Tematem przewodnim pierwszego dnia konferencji będzie dietoterapia w otyłości i cukrzycy.

Drugi dzień konferencji upłynie pod hasłem „dietetycy – dietetykom” i poświęcony będzie prezentacji dorobku naukowego dietetyków – członków PTD oddziału woj. śląskiego.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.