Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Interdyscyplinarne programowanie zdrowotne dzieci – wyzwania dla dietetyka i lekarza

By 8 lipca 201923 marca, 2022konferencja, Wydarzenia

✓ Poszukujesz aktualnej i rzetelnej wiedzy potwierdzonej badaniami oraz praktyką ekspertów – dietetyków i lekarzy – na temat wpływu diety na płodność, ciążę, karmienie piersią i zdrowie dziecka od pierwszych dni życia?
✓Chcesz dowiedzieć się jakie strategie dietetyczne są wskazane w leczeniu niepłodności?
✓ Chcesz nauczyć się skutecznie wspierać przez cały proces dietetyczny swoich pacjentów podczas planowania zdrowej ciąży od A do Z?
✓Szukasz informacji w jaki sposób najskuteczniej zadbać o sposób żywienia podczas ciąży i laktacji oraz o to, co spożywa dziecko w pierwszych latach życia?
✓Chcesz zyskać bezcenną wiedzę, w jaki sposób zapobiegać chorobom cywilizacyjnym u dzieci oraz zwiększać odporność dzieci na choroby?

Nie czekaj i zgłoś się już dziś na jedyną w swoim rodzaju konferencję, podczas której przeprowadzone zostaną aż 8 paneli tematycznych – w tym 2 połączone z praktycznymi warsztatami – obejmujące zagadnienia dietoterapii ✓PRZED, ✓W TRAKCIE oraz ✓PO CIĄŻY.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.