Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

IV Międzynarodowa Konferencja Medycyny Mitochondrialnej

By 8 lipca 201923 marca, 2022konferencja, Wydarzenia

Terapie mitochondrialne – zaawansowane metody walki z chorobami XXI wieku, która odbędzie się przy udziale największych światowych autorytetów w tej dziedzinie – lekarzy praktykujących oraz najwybitniejszych naukowców z dziedziny biochemii molekularnej i biomedycyny.
Podczas tegorocznej konferencji po raz kolejny poznasz nowych wykładowców, nowe tematy, a także będziesz mógł wziąć udział w panelu dyskusyjnym.
W czasie wydarzenia zapewniamy tłumaczenie symultaniczne wykładów zagranicznych prelegentów. Dodatkowo, otrzymasz certyfikat uczestnictwa w konferencji i materiały edukacyjne. Catering w cenie.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.