Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

IV Warszawskie Dni Promocji Zdrowia

By 28 stycznia 201923 marca, 2022konferencja, Wydarzenia

KN Zdrowia Publicznego sekcja Promocji Zdrowia zaprasza na IV Warszawskie Dni Promocji Zdrowia. Na IV WDPZ będziecie mogli nie tylko posłuchać interesujących wystąpień naszych prelegentów, ale również skorzystać z atrakcji, które dla Was przewidzieliśmy. 🙂
Jesteście ciekawi co wydarzy się w tym roku?
Dołączcie do wydarzenia już dziś!

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.