Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Obecnie na rynku można znaleźć ofertę wielu szkoleń, konferencji i różnych wydarzeń, dzięki którym możemy się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę, co warto czynić. Myślę jednak, że można uczyć się nie tylko odwiedzając konferencje, czy uczestnicząc w warsztatach. Bardzo dużo można dowiedzieć się odwiedzając różnego rodzaju targi, festiwale, wydarzenia kulinarne, do czego serdecznie zachęcam.
Jak je znaleźć? Służymy pomocą, gdyż stworzyliśmy kalendarz wydarzeń dietetycznych, który znajdziesz tutaj. Jeśli nigdy Ciebie tam nie było, to klikaj w link i poszukaj szybko wydarzeń dla siebie. 4 wygodne filtry wyszukiwania i co ważne, kalendarz jest na bieżąco aktualizowany.

FILTR 1 – RODZAJ WYDARZENIA.

FILTR 2 – TERMIN WYDARZENIA.

FILTR 3 – KOSZT IMPREZY.

FILTR 4 – MIEJSCE WYDARZENIA.

Umieszczamy informacje nie tylko o ciekawych konferencjach, szkoleniach i warsztatach, ale przede wszystkim szukamy ciekawych wydarzeń kulinarnych w Polsce i na świecie, gdyż wiemy, że każdy dietetyk lubi dobre jedzenie, szuka nowych smaków i ciekawią go polskie naturalne produkty.
Dlaczego warto szukać takich wydarzeń? Większość z nich, jak nie wszystkie, jest bezpłatna, a więc za wejście nic nie zapłacimy, często też jest możliwość darmowej degustacji oraz zakupu ciekawych, regionalnych produktów. Poza tym może być to zawsze okazja do wybrania się nawet na drugi koniec Polski, a więc przeżycia ciekawej przygody oraz do odpoczynku.

Co ciekawego na kulinarnej mapie wydarzy się w najbliższym czasie?

  • 15.09 rozpoczynają się XXXV Ogólnopolskie Dni Pszczelarza w Koszalinie. Będzie tam można skosztować i kupić, nie tylko wyroby z miodu, ale także produkty ekologiczne i regionalne;
  • 16.09 w Monachium rozpoczyna się słynny Oktoberfest, czyli święto miłośników piwa. Nie jest tam wcale tak daleko, a jeśli twoim marzeniem było wzięcie udziału w tym wydarzeniu, to może właśnie w tym roku czas je spełnić : – );
  • 23.09 warto wybrać się do Poznania, a może mieszkasz w Poznaniu? Jeśli tak, nie możesz opuścić tego wydarzenia. Targi Smaki Regionów to wydarzenie także dla nas – dietetyków, bo jak mamy mówić o jedzeniu, jeśli nie będziemy znać smaków Polski? Smaki Regionów to święto miłośników tradycyjnej, polskiej żywności przyrządzanej według dawnych receptur. Warto się tam wybrać także dlatego, że odbywa się ono w połączeniu z Targami Polagra Food oraz Polagra Gastro, a więc 3 wydarzenia jednocześnie, które z sukcesem realizują założenie promowania naturalnej, certyfikowanej żywności tradycyjnej.
  • dietetyku, co powiesz na Dzień Kartofla? Już 1.10 odbędzie się właśnie taka impreza, na terenie Parku Etnograficznego w Chorzowie, na której m.in. zostaną zaprezentowane jesienne prace polowe i gospodarskie tj. wykopki i darcie pierza, pokaz deptania i kiszenia kapusty, a także konkursy i wspólna zabawa. Nie zapomnij zabrać ze sobą dzieci : – )

Jeśli w twojej okolicy odbywa się jakiś ciekawy festiwal, regionalne święto, daj znać i napisz do nas na adres pomoc@aliant.com.pl, powiemy o tym innym oraz umieścimy wydarzenie w naszej wyszukiwarce. A co jakiś czas będziemy opisywać najciekawsze wg nas wydarzenia.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.