Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Konferencja Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

By 11 września 201723 marca, 2022Wydarzenia, wykład

Zapraszamy na wykład otwarty na temat „Integracja Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i medycyny zachodniej w XXI wieku”. Wykład odbędzie się w sali Superior Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance, a poprowadzi go wybitny profesor Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, który przyjeżdża z Chin na zaproszenie Szkoły Tradycyjnej Medycyny Chińskiej TOMO z Gdańska. Wstęp na wykład jest wolny i zaproszeni są wszyscy zainteresowani i sympatycy TCM, akupunktury, ziołolecznictwa i naturalnych metod ochrony zdrowia.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.