Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Konferencja „Zaburzenia odżywiania”

By 28 stycznia 201923 marca, 2022konferencja, Wydarzenia

Zaburzenia odżywiania są poważnym problemem zdrowia publicznego. Dotyczą coraz większej części społeczeństwa, dlatego wymagają podjęcia zarówno odpowiednich metod prewencji, jak i skutecznego interdyscyplinarnego leczenia. Jakie są objawy tych zaburzeń? Co może być impulsem do popadnięcia w chorobę? Jakie konsekwencje zdrowotne niesie za sobą nieprawidłowa masa ciała? Jak pomagać, by nie szkodzić? – na te i inne pytania chcemy odpowiedzieć podczas konferencji.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.