Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Kurs Ketogenic & Carb Cycling – Sport Nutrition

By 2 czerwca 201723 marca, 2022szkolenie, Wydarzenia, wykład

Szkolenie opisuje najskuteczniejsze systemy żywieniowe takie jak Ketoza żywieniowa, Cykliczna Dieta Ketogeniczna (CKD), rotacje węglowodanowe, Carb back loading, The Carb NITE a także metody na optymalizację działania insuliny i innych hormonów anabolicznych. Na szkoleniu poruszane są również tematy wpływu doboru makroskładników z podziałem na mężczyzn i kobiety oraz sposoby na zdrową redukcję tkanki tłuszczowej dla Pań. Wszystkie systemy zostały osobiście przetestowane przez prowadzącego. Kursanci otrzymują maksymalną dawkę
praktycznej wiedzy.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.