Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Międzynarodowa Konferencja: Kształtowanie siły i mocy mięśniowej

By 20 czerwca 201823 marca, 2022konferencja, Wydarzenia

AWF Katowice zparasza na międzynarodową konferencję Kształtowanie siły i mocy mięśniowej i serdecznie zaprasza wszystkich specjalistów i studentów kierunków związanych ze sportem.

W ramach konferencji można będzie posłuchać prelekcji między innymi o sile i mocy mięśni jakoprewencji urazów narządu ruchu, genetycznym podłożu adaptacjimieśniowej na trening i współczesnej suplementacji ograniczającej występowanie opóźnionej bolesności mięśniowej u sportowców.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.