Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Międzynarodowa konferencja nauk przyrodniczych i medycznych

By 28 września 201723 marca, 2022konferencja, Wydarzenia, wykład

Międzynarodowa Konferencja

Nauk Przyrodniczych i Medycznych: Młodzi Naukowcy,Doktoranci, Studenci

to druga edycja interdyscyplinarnej Konferencji, która odbywa się w Lublinie.

Wydarzenie, które miało miejsce w 2014r. miało charakter ogólnopolski. Nadesłano ponad 350 prac naukowych, a Komitet Naukowy tworzyli profesorowie, samodzielni pracownicy nauki oraz naukowcy z kilku uczelni
w Polsce.

Tego roku zapraszamy również uczestników z uczelni działających poza granicami Polski. Interesujące warsztaty, możliwości publikacji oraz profesjonalna organizacja powodują, że wydarzenie jest godne zainteresowania. Organizatorzy zapraszają do Lublina!

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.