Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Mikrobiota – najnowsze strategie terapeutyczne

By 25 października 201823 marca, 2022konferencja, Wydarzenia

„Najnowsze strategie profilaktyki zaburzeń w profilu mikrobioty błon śluzowych towarzyszących farmakoterapii”

„Sterowanie mikrobiotą w krytycznym okresie rozwoju – jedna z najbardziej obiecujących strategii programowania zdrowia dziecka w przyszłości”​

„Znaczenie i modulacja mikrobioty jelitowej w prewencji chorób autoimmunizacyjnych.”

„Mikrobiota w otyłości – probiotyk lekiem na odchudzanie?”

Najnowsze metody diagnostyczne zaburzeń mikrobiologicznych przewodu pokarmowego. Celowane terapie bakteryjne w praktyce klinicznej”

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.