Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Narzędzia coachingowe

By 26 października 201823 marca, 2022szkolenie, Wydarzenia

Dzięki szkoleniu:

  • Dowiesz się czym jest coaching i jak można go wykorzystać w pracy z pacjentem dietetycznym
  • Poznasz narzędzia komunikacyjne usprawniające relację personel medyczny – pacjent
  • Zapoznasz się z technikami coachingowymi wykorzystywanymi do budowania i wzmacniania motywacji do zmiany nawyków żywieniowych
  • Zobaczysz jak zastosować nowo poznane narzędzia w praktyce
  • Przećwiczysz umiejętności w ćwiczeniach praktycznych i symulacjach.
mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.