Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Neurobiota III „Depresja: diagnostyka, leczenie, żywienie.”

By 5 listopada 201823 marca, 2022konferencja, Wydarzenia

Razem będziemy szukać odpowiedzi na pytania: jak diagnozować chorobę? Na jakie sygnały zwrócić uwagę? Czy choroba rozwija się inaczej u dzieci? Kiedy wybrać się do psychiatry? Czy w ciąży można leczyć depresję? Kto (i czy w ogóle) potrzebuje skierowania do specjalisty? Czy neurolog jest w stanie „zobaczyć” depresję szybciej niż psychiatra? Czy zaburzenia snu poprzedzają rozpoznanie choroby?

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.