Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Nietolerancja Pokarmowa w praktyce medycznej

By 21 lipca 201723 marca, 2022warsztat, Wydarzenia, wykład

Warsztat obejmie następujące tematy:

  • „Zaburzenia mikroflory jelitowej a zdrowie człowieka”
  • „Nadwrażliwość na pokarm w codziennej praktyce – doświadczenia własne”
  • „Dieta eliminacyjna u starszego pacjenta z chorobą uchyłkową jelita grubego i współistniejącymi zaburzeniami czynnościowymi przewodu pokarmowego” (analiza przypadku)
  • „Analiza przypadku klinicznego – dziewczynka z otyłością, nawracającymi zakażeniami górnych dróg oddechowych, nadpobudliwością i innymi schorzeniami wieku dziecięcego”
mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.