Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Otyłość wieku rozwojowego – od przyczyn do konsekwencji

By 7 marca 201823 marca, 2022konferencja, Wydarzenia

Tym razem tematem przewodnim będzie poszukiwanie skutecznych metod terapii tej coraz częstszej choroby populacji wieku rozwojowego.
Ponieważ leczenie otyłości to zagadnienie interdyscyplinarne, nasze zaproszenie kierujemy do szerokiego grona specjalistów, tj. lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lekarzy specjalistów, dietetyków, fizjoterapeutów, psychologów i innych zajmujących się leczeniem tej trudnej w praktyce jednostki chorobowej. Zachęcam również do udziału studentów wszystkich kierunków medycznych.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.