Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Przepuszczalne jelita – problem interdyscyplinarny

By 12 maja 201723 marca, 2022konferencja, Wydarzenia, wykład

Mowa będzie o jednym z najbardziej dyskutowanych w ostatnim czasie problemów, ale pokażą go z punktu widzenia różnych specjalistów. Wykładowcami będą gastroenterolog, alergolog, endokrynolog, psychiatra, dietetyk oraz immunolog.

Gościem specjalnym i wykładowcą będzie dr Alessio Fasano gastroenterolog, pediatra, naukowiec, profesor Harvard Medical School, założyciel i dyrektor Ośrodka Badań nad Celiakią przy Massachusetts General Hospital.
Dzięki firmie ALAB laboratoria profesor Fasano będzie po raz pierwszy w Polsce, dlatego serdecznie zapraszamy na konferencję. Na pewno w tym roku będzie to jedyna okazja, żeby spotkać pana profesora w naszym kraju.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.