Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Przez żołądek nie tylko do serca, czyli o prawidłowym trawieniu

By 11 lipca 201923 marca, 2022webinar, Wydarzenia

Podczas webinarium dowiesz się w jaki sposób pracuje nasz przewód pokarmowy, jak powinno przebiegać prawidłowe trawienie. Przeanalizujemy bristolską skalę stolca i opowiemy o prawidłowym wypróżnianiu. Podpowiemy jak prawidłowo komponować dietę, by trawienie przebiegało jak najlepiej oraz jakie zioła i domowe metody pomagają wspierać przewód pokarmowy.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.