Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Psychosomatyka – praktyka dietetyka

By 11 lipca 201923 marca, 2022webinar, Wydarzenia
  1. Psychosomatyka czyli ścisłe zależności istniejące między umysłem, emocjami a ciałem i chorowaniem.
  2. Czym jest stres? Jak stres wpływa na choroby?
  3. Jaki wpływ ma przeszłość Twoich przodków na Twoje choroby?
  4. Psychosomatyka w praktyce dietetyka – najbardziej odczuwane i widoczne symptomy chorobowe powiązane są z najbardziej zakorzenionymi konfliktami wewnętrznymi, psychosomatyka bardzo pomaga wyznaczyć właściwą drogę rozwoju.
  5. Przykłady z gabinetu dietetyka.
mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.