Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Siła kobiecości w macierzyństwie

By 13 września 201723 marca, 2022konferencja, warsztat, Wydarzenia, wykład

Konferencja z okazji 10-lecia portalu ZapytajPolozna.pl

Misją organizatorki jest edukacja i wspieranie kobiet – przede wszystkim kobiet w ciąży i mam. Stąd wydarzenie, którego celem jest pomoc w budowaniu poczucia kompetencji i własnej wartości i uwrażliwienie na wzajemne wspieranie się w macierzyństwie. ROzmowa o codziennych wyzwaniach, powrocie do pracy, podróżowaniu z dziećmi, wyznaczaniu granic, budowaniu relacji z własną matką, radzeniu sobie z trudnościami.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.