Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Święto Pierogów w Paszowicach – 11. edycja

By 3 lipca 201823 marca, 2022festiwal produktów, piknik, Wydarzenia

O tym, że pierogi są prawdziwym fenomenem polskiej kuchni będzie się można przekonać podczas jedenastego już Święta Pierogów, na którym ta potrawa będzie główną atrakcją. W programie tego kulinarnego święta jest konkurs na Najsmaczniejsze Pierogi, Turniej w Lepieniu Pierogów na czas oraz inne konkurencje związane z tym niepokaźnym daniem.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.