Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Szkolenie – Metodyka Treningu Lowerbody

By 8 lipca 201923 marca, 2022szkolenie, Wydarzenia

Kilku godzinna teoria pozwoli uczestnikom szkolenia poznać najważniejsze ćwiczenia, ich rodzaje, aktywacje oraz wyposaży uczestników w jakościową wiedzę na temat tworzenia programów treningowych.
Zdecydowanie ufamy hasłu – „Praktyka czyni mistrza”
Od poprawności wykonywania ćwiczeń zależy stopień pozyskanych efektów i bezpieczeństwo ćwiczącego.
Dzień 2 to czysta praktyka, podczas, której nauczmy Cię poprawnej metodyki ćwiczeń a Twoja technika będzie odpowiednia spersonalizowana do każdego ćwiczenia.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.