Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Targi Dietetyczne nutridays

By 2 stycznia 201923 marca, 2022targi, Wydarzenia

Podczas Targów realizowane będą liczne konkursy w których wyłonimy najlepsze produkty i usługi dostępne na polskim rynku oraz wybierzemy Najlepszego Dietetyka 2018 roku, który otrzyma Brokułową Statuetkę!
Najlepsze produkty i usługi zostaną oznakowane prestiżowym Laurem Zdrowia ale to nie wszystko!
Wybierzemy najlepsze Foodtrucki i stworzymy dla Was specjalną strefę spotkań!

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.