Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Targi na zdrowie

By 22 stycznia 201823 marca, 2022festiwal produktów, piknik, Wydarzenia

Targi na zdrowie! to:
– zdrowa żywność (zdrowe, regionalne produkty, suplementy diety, dietetycy),
– uroda (kosmetyki naturalne, SPA & wellness),
– aktywność fizyczna (fitness, kluby rekreacyjne),
– diagnostyka (aparatury do mierzenia ciśnienia, kontrola akcji serca, punkty medyczne i diagnostyczne, wczesne wykrywanie chorób),
– oddychaj zdrowo (maski antysmogowe, oczyszczacze powietrza, nawilżacze powietrza),
– naturalne otoczenie (artykuły codziennego użytku, odzież, zabawki),
– naturalna pomoc (punkt poboru krwi, fundacje, stowarzyszenia),
– zdrowa wiedza (wydawnictwa, prelekcje, akcje uświadamiające),

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.