Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Trends in dietetics 2019

By 6 sierpnia 201823 marca, 2022konferencja, Wydarzenia

Już 9 listopada odbędzie się 4. edycja konferencji Trends in Dietetics, która została zainicjowana potrzebą analizy i weryfikacji najnowszych doniesień i trendów w dziedzinie dietetyki.

Naturalnie pojawiające się specjalizacje wśród dietetyków oraz coraz większa liczba badań naukowych wymagały stworzenia forum dyskusji nad tematami trudnymi i kontrowersyjnymi w tej dziedzinie.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.