Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

V konferencja „Zdrowy styl życia w kontekście psychodietetyki”

By 5 czerwca 201723 marca, 2022konferencja, Wydarzenia, wykład

 

Na konferencji zostaną podjęte następujące tematy:

”Melatonina – nie tylko hormon snu”

„Ciało kontra umysł – jak hormony wpływają na nadwagę i odchudzanie?”

”Dlaczego warto wybrać dla dziecka produkt organiczny i bio? Czym są certyfikaty eko i czym różni się proces produkcji żywności dla dzieci eko?”

”Diabulimia – krótka charakterystyka zaburzeń jedzenia u osób z cukrzycą typu 1”

”To nieprawda, że chcesz być chuda! Psychologiczne podłoże pragnienia bycia szczupłym w anoreksji i bulimii psychicznej”

”Jedność Psyche i Soma – psychodietetyczne aspekty leczenia chorego bariatrycznego”

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.