Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

V konferencja „Zdrowy styl życia w kontekście psychodietetyki”

By 5 czerwca 201723 marca, 2022konferencja, Wydarzenia, wykład

Podczas konferencji zostaną podjęte następujące tematy:

„Zasadność i niebezpieczeństwa płynące ze stosowania suplementów diety.”

”Sposób kontroli odżywiania i percepcja diety a poczucie skuteczności, zachowania żywieniowe i symptomy zaburzeń odżywiania.”

”Dlaczego pacjenci gabinetów dietetycznych wrzucają jadłospis do szuflady?”

”Głód – zapomniana metoda leczenia?”

”Psychologiczne wskazówki jak radzić sobie z chorobami dietozależnymi”

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.