Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Warsztaty Barmańskie dla Amatorów

By 11 września 201723 marca, 2022pokaz, szkolenie, Wydarzenia

Każdy z nas uwielbia słodkie, orzeźwiające drinki. A co, gdybyśmy potrafili przygotować je sami? Z myślą o miłośnikach tych trunków organizowane są warsztaty barmańskie dla amatorów, podczas których poznacie kilka szybkich sposobów na przygotowanie prostych drinków i dowiecie się więcej o ich konsystencji. Tajniki sztuki barmańskiej odkryje przed Wami Karol Wojdyła – barman z zamiłowania, który swoją wiedzę zdobywał w kraju i za granicą.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.