Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Wykład: Zadbaj o zdrowie organizmu i włosów

By 7 sierpnia 201923 marca, 2022Wydarzenia, wykład

W trakcie wykładu dowiesz się m. in.:
• Czym są geny i jak wpływają na zdrowie naszego organizmu?
• Czy wynik badania nutrigenetycznego może pomóc ustalić przyczynę problemów z Twoimi włosami?
• Czego unikać i jak wybierać produkty żywnościowe dopasowane do Twojego genomu?
• Dlaczego jedni źle się czują po zjedzeniu nabiału i glutenu a inni nie?
• Jak „korygować” nasze geny dietą, aby zapobiegać niedoborom kluczowych dla włosów witamin i minerałów?
• Dlaczego dieta oparta na genach ma ogromne znaczenie w leczeniu i zapobieganiu chorób dietozależnych jak otyłość, nadciśnienie, cukrzyca, miażdżyca czy osteoporoza?

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.