Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

XII Warszawskie Forum Żywieniowe

By 4 października 201723 marca, 2022konferencja, Wydarzenia

Tegoroczne Warszawskie Forum Żywieniowe odbędzie się w zupełnie nowej formule – znaczną część programu zajmą dyskusje „okrągłego stołu” pozwalające na interdyscyplinarną wymianę poglądów jak również prezentację zagadnień łącząca spojrzenia i doświadczenia lekarzy pediatrów, gastroenterologów dziecięcych, chirurgów, anestezjologów, onkologów i dietetyków.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.