Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Zapalenie przyzębia a zdrowie ogólne

By 10 lipca 201923 marca, 2022szkolenie, Wydarzenia

?Jak przewlekłe periodontopatie wpływają na występowanie i przebieg chorób ogólnoustrojowych (m.in. cukrzycy, schorzeń sercowo-naczyniowych, autoimmunizacyjnych czy neurodegeneracyjnych) oraz na przebieg ciąży i ryzyko powikłań okołoporodowych?
?Czy probiotyki dedykowane stricte jamie ustnej…mają sens?
?Dlaczego w chorobach przyzębia prawidłowe odżywienie organizmu jest aż tak szalenie ważne?

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.