Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Zastosowanie diety ketogennej w medycynie

By 1 października 201823 marca, 2022szkolenie, Wydarzenia

Na szkoleniu otrzymasz niezbędna wiedzę dotyczącą diety ketogennej oraz dowiesz się w jakich przypadkach ją stosować i jak to robić prawidłowo. Duży nacisk zostanie położony na ćwiczenia praktyczne, tak aby nowa wiedza przyswoiła się jeszcze lepiej i przełożyła się na realne umiejętności pracy z pacjentem wymagającym diety ketogennej.

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.