Najlepszą i najbardziej wiarygodną reklamą są rzetelne opinie

Przekonaj się, ile możesz zyskać gwarantując swoim Pacjentom jeszcze lepsze usługi.

Aliant to profesjonalny program dietetyczny służący do układania i analizy jadłospisów. Prosty w obsłudze i przejrzysty, umożliwia prowadzenie kartoteki pacjenta, tworzenie własnych baz produktów i potraw, wydruk indywidualnych jadłospisów - co w znacznym stopniu ułatwia pracę dietetyka. Dzięki możliwości oznaczenie produktów i potraw, które powinny być wykluczone z diety umożliwia ustalenie zaleceń dietetycznych uwzględniających indywidualne preferencje pacjenta. Dodatkowym atutem programu są częste aktualizacje uwzględniające sugestie i uwagi osób pracujących z programem, który na bieżąco udoskonalany stał się niezbędnym narzędziem pracy dietetyka.

Małgorzata JabłońskaLa Mariposa

Program Aliant bardzo przydatny, z wieloma możliwościami. Bardzo ułatwia pracę dietetyka. Co najważniejsze, w razie wątpliwości i pytań, zawsze można liczyć na ekspresową odpowiedź. Z czystym sumieniem polecam program Aliant.

Paulina Błaszkiewiczdietetyk

Program Aliant poznałam na studiach jako wersję demo wraz innymi dostępnymi na rynku. Szybko zdecydowałam się na zakup pełnej wersji ze względu na łatwość użytkowania, doskonałą bazę produktów, świetny system archiwizacji oraz prostą komunikację z arkuszem kalkulacyjnym.
Z łatwością można zbadać dotychczasową dietę pacjenta, przedstawić mu wyniki, wskazać niedobory w diecie i na tej podstawie utworzyć jadłospis. Program Aliant, wysoce funkcjonalny i przydatny w pracy dietetyka, z dużą ilością podpowiedzi, co przyspiesza żmudną pracę dietetyka nad ułożeniem poprawnie zbilansowanej diety. Polecam!

Agnieszka KudanowskaBio Medical Esthetique Institute

Program Aliant jest, przede wszystkim, prosty w obsłudze, układanie jadłospisów jest więc proste i szybkie, wyszukiwanie poszczególnych produktów jest bardzo sprawne. Ponadto atutem jest możliwość dodawania własnych produktów, dzięki czemu po pewnym czasie pracy z tym programem możemy stworzyć unikalną, bardzo rozbudowaną bazę produktów. Na koniec warto nadmienić, że efekt końcowy, tzn. wersja do wydruku dla pacjenta wygląda bardzo schludnie i przejrzyście.

Iwona WęgielskaDietokreacja

Program Aliant bardzo ułatwił mi pracę w poradni. Zawiera on wszystkie niezbędne parametry do układania jadłospisów. Jest możliwość wprowadzenia danych pacjenta, zastosowania norm wg. Jarosza, podpowiedzi o źródłach witamin i minerałów, wykorzystania dnia lub części diety dla innego pacjenta. Program Aliant jest czytelny i łatwy w obsłudze, więc nie będą z nim miały problemu nawet osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały z podobnymi programami. Polecam ten produkt.

Edyta ŚwiderDietMed

Aliant, super program, układanie diet staje się o wiele łatwiejsze, niż na starych programach :).

Monika Goździkowskadietetyk

Od kiedy mam program Aliant, układanie jadłospisu jest prostsze, dlatego poleciłabym go każdemu dietetykowi.

Monika KoniecznaTwój Dietetyk

Program Aliant posiada podgląd jadłospisu z kilku dni, co jest bardzo przydatne w pracy, szczególnie w zakładach żywienia zbiorowego.

Magdalena Decdietetyk