Skip to main content
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Gospodarka hormonalna kobiet w praktyce dietetyka

By 18 listopada 201923 marca, 2022szkolenie, Wydarzenia

Jeśli chcesz zadbać o siebie lub o swoich pacjentów i chcesz poznać odpowiedzi na te pytania zapraszamy Cię na szkolenie gdzie dowiesz się:

Jak wpływają hormony na masę ciała u kobiet?
Od czego zależy funkcjonowanie jajników?
Jak poprawić funkcjonowanie tarczycy?
Jak poprawić płodność kobiety?
Jak nie zaburzyć produkcji hormonów?
Które narządy powinno się wzmacniać aby poprawić funkcjonowanie gospodarki hormonalnej?
Jakie badania zrobić, aby sprawdzić funkcjonowanie hormonów?
Jaką dietę, witaminy, składniki mineralne i zioła wprowadzić aby poprawić funkcjonowanie gospodarki hormonalnej?

mm

Autor: Wioleta Stefaniak

mgr Wioleta Stefaniak – dietetyk w zespole Alianta, absolwentka dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz filologii niemieckiej we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej. Aktywna uczestniczka wielu projektów, konferencji i szkoleń z zakresu dietetyki oraz żywienia. Jej praca magisterska została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską. Cały czas poszerza swoje horyzonty. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach pije dobrą kawę, czyta książki, zgłębia tajniki szydełkowania i ogląda programy kulinarne.